Stanowisko TPPW w Mroczy ws. nazwania rond

Szczegóły tutaj...

Wizyt
Dzisiaj: 187Łącznie: 57149

VIII ZLOT SZKÓŁ i KÓŁ im. Powstańców Wielkopolskich - ZAPROSZENIE !

Dyrekcja, nauczyciele i młodzież Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy mają zaszczyt być kolejnymi gospodarzami corocznego spotkania przyjaciół kultywujących tradycje Powstania Wielkopolskiego 1918/1919. Kolejny już VIII Zjazd odbędzie się w piątek 18 maja w godz. 09.00-13.30. 


Nasze Koło reprezentować będzie Koleżanka Maria NOWACKA - Sekretarz Koła, która w ramach zadania dla Gości zaprezentuje prezentację multimedialną pt. "5. rocznica Powstania mroteckiego Koła". Była ona prezentowana w dniu 12.04.2012r. podczas spotkania z okazji Naszego Jubileuszu, jest także dostępna na Naszej stronie poniżej w "Aktualnościach" w tematyce odnośnie uroczystego spotkania w w/w dniu.

 

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie, życząc jednocześnie udanego Zjazdu z niezapomnianymi wrażeniami z pobytu w Bydgoszczy młodzieży ze Szkół Województwa Kujawsko-Pomorskiego, opiekunom, nauczycielom oraz pozostałym uczestnikom spotkania.

 

Relacja ze Zjazdu obowiązkowo na Naszej stronie pojawi się jak najszybciej po uzyskaniu informacji od Naszej Przedstawicielki.

 

 

 

mjr Jarosław ODROBIŃSKI

Autor:J.O.
 
Dodaj link do:
www.wykop.pl
www.dodajdo.com
www.facebook.com