Stanowisko TPPW w Mroczy ws. nazwania rond

Szczegóły tutaj...

Wizyt
Dzisiaj: 68Łącznie: 67184

Posiedzenie Zarządu w Bydgoszczy !

W dniu dzisiejszym tj. 25.11.br., w godzinach popołudniowych uczestniczyłem w Bydgoszczy w zebraniu Oddziału Kujawsko-Pomorskiego TPPW. Przedmiotem zebrania były nast. zagadnienia, które zostały omówione przez Prezesa Jacka Pietraszko:

* sprawozdanie z prac Zarządu Głównego;

* omównienie kampanii sprawozdawczo-wyborczej  na podstawie Uchwały Zarządu Głównego TPPW 1918/1919 z dnia 22 listopada 2014r. Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Oddziału odbędzie się w Bydgoszczy w dniu 7 marca 2015r. Natomiast walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze mroteckiego Koła planowane jest w dniu 30 stycznia 2015r. Stosowne zaproszenie do członków naszego Koła oraz informacja ogólnodostępna pojawi sie w terminie zgodnym z Statutem;

* propozycje związane z planowaniem obchodów 100-lecia wybuchu Powstania;

* propozycje do uchwał na Krajowy Zjazd TPPW;

* przedstawienie propozycji-wniosków do odznaczenia. Możemy składać tylko i wyłącznie wnioski - propozycje na medal "Wierni Tradycji", który nadaje Zarząd Główny TPPW w Poznaniu.

* omówienie przygotowań do obchodów 96. rocznicy Powstania Wielkopolskiego 1918-1919. Niebawem przedstawimy Państwu na tej stronie scenariusz Gminnych obchodów wspomnianej uroczystości w Gminie Mrocza. Wszystkie szczegóły zostały już dopięte. Rozpoczynamy je oficjalnie w dniu 27 grudnia 2014r.

* sprawy różne (w tym kwestia składek).

 

mjr rez. Jarosław Odrobiński

 

Autor:J.O.
 
Dodaj link do:
www.wykop.pl
www.dodajdo.com
www.facebook.com