Stanowisko TPPW w Mroczy ws. nazwania rond

Szczegóły tutaj...

Wizyt
Dzisiaj: 45Łącznie: 57007

KOMUNIKAT - KOLEŻANKI I KOLEDZY NASZEGO KOŁA !

Panie i Panowie, Koleżanki i Koledzy
Członkowie  TPPW 1918/1919 w Mroczy im. ppor. Franciszka Borzycha !!!!

 

W imieniu Zarządu Koła Zapraszam Państwa na spotkanie „opłatkowe”, które odbędzie się w dniu 14.12.2012r. (piątek) o godz. 17.00 w Sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy ul. Śluzowa 6. Zbliżamy się do szczególnego okresu dla wszystkich członków Towarzystwa i Naszych rodzin. Poprzedza on kolejną 94. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego, a przede wszystkim zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowego Roku. 

 

Apeluję do Państwa o przybycie i stawiennictwo w komplecie. Stanowimy wspólnotę,  gdzie tradycje niepodległościowe mają szczególnie wartościowy charakter. Niech Nasze spotkanie będzie doskonałą lekcją historii i patriotyzmu dla młodego pokolenia. Niech naszym wspólnym działaniom towarzyszy idea pamięci i wierności tradycji Powstania Wielkopolskiego.

 

Plan spotkania przedstawia się nast.:

  1. Powitanie przybyłych gości (m.in. Proboszcza Parafii p.w. św. Mikołaja i Wniebowzięcia NMP w Mroczy ks. dziekana Wojciecha Cierniaka i Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza Leszka Klesińskiego) oraz członków Naszego Koła.
  2. Część artystyczna w wykonaniu harcerzy – uczniów Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy pod kierunkiem druhny Barbary Półgęsek (członkini Koła).
  3. Złożenie życzeń (połączonych z modlitwą ks. dziekana) z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku (wspólne podzielenie się opłatkiem).
  4. Zaproszenie na obchody rocznicowe 94. rocznicy Powstania Wielkopolskiego w Gminie Mrocza.
  5. Zakończenie.

 

Proszę Państwa o dotarcie z powyższą informacją do wszystkich członków Naszego Koła (ze względu na oszczędności nie wysyłamy dodatkowych specjalnych zaproszeń).

 

Za Zarząd
Prezes
mjr Jarosław Odrobiński

 
Autor:MS
 
Dodaj link do:
www.wykop.pl
www.dodajdo.com
www.facebook.com